ПРОДАМ автомобіль ssang yong rexton 2004 року випуску в задовільному стані. Технічно справний. Встановлено ГБО. Використовувався мною для поїздок в основному по місту. Повний привід працює, проведено ТО, кузов має легкі подряпини. Двигун не димить, акб рік в експлуатації, кондиціонер працює, рама ціла, гнилі немає. З документами повний порядок, тільки переоформлення!!!
Reono перевірив
BH3495TX
Станом на 24.06.2026 інформація за вказаним номером у державному реєстрі МВС не знайдена