Volkswagen Tiguan отримав нову версію

Volkswagen Tiguan отримав нову версію
Авто Новини

Німецький бренд розширив лінійку версій австралійського автомобіля Tiguan.

В країні кенгуру крос буде продаватися в новому виконанні Adventure. Такий Tiguan отримав покращений бампер спереду з захистом кузовного днища. Дах отримав багажник, а корма - шильдик з найменуванням новинки. Арсенал Tiguan Adventure складається з 18-дюймових легкосплавних коліс, світлодіодних фар, порогів з алюмінію, системи безключового доступу, а також підігріву сидінь спереду. Доплативши, стане доступним пакет Driver Assistance, що включає цифрову «приборку», парковочний асистент, адаптивний «круїз», систему кругового відеоогляду. Ще однією опцією є панорамний верх.

Австралійський Tiguan Adventure має повний привід, а також бензинові силові агрегати TSI 1.4 на 150 к.с. і TSI 2.0 на 180 к.с.

Volkswagen Tiguan отримав нову версію

Раніше Volkswagen демонстрував на відеороліку свій найбільш мініатюрний крос - T-Roc. В лінійку автопроизводника машина вольється на одну позицію нижче Tiguan. Даних стосовно паркетника залишається дуже мало. Кажуть, що по габаритах машина в довжину досягне порядку 4,231 метрів, а в висоту він виросте на 100 мм – до 1,546 м. Volkswagen розсекретить автомобіль T-Roc 23 серпня, а публічні покази авто відбудуться в вересні на знаменитому мотор-шоу в німецькому Франкфурті.

Читайте також: хетчбек VolkswagenScirocco знімається з виробництва