Спортивні Audi R8 та TT отримали ще більше гоночних наработок
Спортпідрозділ Audi підготував велику програму наработок на моделі R8 (в кузові купе та родстера) та TT (кожна модифікація).
В набір під назвою Audi Sport Performance Parts входить покращення аеродинаміки, легкі композитні елементи, а також підвищена жорсткість кузова.
Інженерами німецької компанії були надані для автомобілів регульовані стійки на 2 або 3 можливі налаштування, плюс з'явилися легкі колісні диски на 20 дюймів. У моделі TT вони знижують вагу авто на 7,2 кг, а у R8 - на 8 кг.
Обом автомобілям надається можливість замовлення ще й комплекту аеродинамічних компонентів з карбону, які включають різні обвісні деталі з великим антикрилом. R8, маючи подібний набір, на 100 кг збільшує свою притискну силу на швидкостях 330 км/год (в сумі 250 кг). На 150 км/год притискна сила зростає в 2 рази (до 52 кг), якщо порівнювати зі стандартним авто.

Раніше ми писали, що з вимкненим двигуном Audi A8 проїде на швидкості до 160 км/год. У прес-службі німців кажуть, що новенький флагманський Audi отримає установку, яка працює за типом «mild hybrid» (малі навантаження замість стандартного мотора приймає на себе електротяга). Передня частина агрегата отримає 48-вольтовий генератор, що має водяне охолодження. Він буде супроводжувати функціонування електростартера. В Audi зазначають, що цей елемент включається лише при холодному старті мотора.