Китайці зробили точну копію Audi Q3

Китайці зробили точну копію Audi Q3
Авто Новини

Бренд Zotye з Піднебесної, який відомий своїми «клонами» на світові бестселери, створив спецмодифікацію моделі SR7.

Новинка має в салоні дорогі компоненти з золота та різних дорогоцінностей. Zotye SR7 побудували за типом точної копії 1-го покоління паркетника Audi Q3.

Нову лімітовану серію моделі оснастили приставкою GAL до назви. Чутки твердять, що китайська компанія збирається зробити 7 подібних авто. Золото та аметист з'являться не тільки всередині машини, але й зовні. Золоте напилення буде використовуватися на радіаторній решітці, дисках коліс, дверних ручках і рейлінгах.

Салон Zotye SR7

Всередині з'являться аметистові ручки ПП, лого, кнопки для управління мультимедіа. В рух Zotye SR7 GAL приводиться турбованим мотором 1.5 л, що видає 150 «коней». Разом з установкою надається безступінчатий варіатор, що передає Нм на передню вісь.

В березні 2017-го Zotye продемонстрував повністю новий крос. Китайський бренд показав ескізи новенького прототипу свого кросовера. Ім'я концепту - Concept S. Технічно авто залишається невідомим. Zotye не розповіла і щодо часу демонстрації шоу-кара. Можливо, офіційна прем'єра новинки відбудеться в Шанхаї в квітні. Картинки показують, що дизайном прототип вийшов самобутнім, лише ліхтарі ззаду зроблені в стилістиці останніх кросоверів компанії Peugeot.