Нова Mazda RX з'явиться в автосалонах у 2017 році

Нова Mazda RX з'явиться в автосалонах у 2017 році
Авто Новини

Продажі нового роторного автомобіля Mazda RX почнуться у 2017 році. Вихід нової моделі, яка, швидше за все, отримає позначення RX-9, приурочили до ювілею першого роторного двигуна Компанії. У 1967 році світ побачив автомобіль CosmoSport, що випускався протягом 8 – років. 

В останні роки роторні двигуни переживали не найкращі часи, причина – неможливість відповідати сучасним стандартам екологічної безпеки та високий витрата бензину.
За запевненням інженерів Mazda в новому прототипі традиційні проблеми вдалося виправити. Новий мотор SKYACTIV-R потужністю 450 к.с. продемонструє прийнятні показники, як за витратою, так і за шкідливими викидами. Також у цій версії вдалося виправити традиційну втрату роторами крутного моменту на середніх обертах.


Деталі про майбутню прем'єру з'явилися через три тижні після прем'єри концепт-кара RX-VISION, який позначив основні риси нового проекту Mazda. Довжина VISION склала 4,39 метра, ширина трохи менше 2-х метрів, а колісна база 2,7 метра. Передбачається, що серійна ювілейна серія укоротиться на 20 см. 
На відміну від класичного мотора внутрішнього згоряння в роторному двигуні використовується 3-лопостний ротор, який обертається навколо вертикальної осі. Такі двигуни славляться швидким набором потужності, високою надійністю, до недоліків відноситься високий витрата, маленький ресурс моторів, а також висока вартість ремонту. Проте, остання версія силової установки SKYACTIV-R обіцяє виправити більшість недоліків цієї оригінальної системи.