Audi зробить суперника для Maybach?
Компанія Audi, можливо, займеться випуском суперника для Mercedes-Benz S-Class Maybach. Нову машину можуть створити на супердовгій платформі з 2-ма дверима.
Німецька компанія вже давно думала щодо розширення модельного ряду A8 з метою суперництва з S-Class. Через це намічається можливе появлення подовженої версії з купе.
Сьогодні A8 компанія випускає в 2-х варіантах: простий і подовжений. У свою чергу, S-Class продається у вигляді купе, кабріолета, а також 4-х модифікаціях.
Стефан Кнірш, який є директором з розвитку «Ауді», розповів під час запуску моделі SQ7 в серію, що всередині компанії активно обговорюють розширення модельного ряду A8. Кнірш сказав, що марка думає про це, оскільки успіх екстра подовженої версії S-Class змусив їх задуматися: а може чи автомобілебудування такої машини стати бізнес-кейсом «Ауді» в найближчий час.
Нагадуємо, 6-дверний A8 на мега довгій базі вперше був показаний в перші дні поточного року, однак в той час офіційні представники марки говорили, що машина буде створена в єдиному екземплярі під спецзамовлення одного клієнта.
Додатково Стефан Кнірш запевнив, що нове покоління A8 обзаведеться системою автоуправління, а саме, водій зможе прибрати руки від керма на ще тривалий проміжок часу, ніж це доступно зараз. Очікується, що в новому A8 з'явиться новий рівень автопілота.