Попередня Hyundai Elantra оновила

Попередня Hyundai Elantra оновила
Авто Новини

Інтернетом пролетіли фотографії оновленого седана Elantra 5-го покоління, який призначений для Піднебесної.

Нова, шоста генерація Elantra дебютувала в 2015 році. Деякі країни отримали цю машину в заміну на минуле покоління, але в Піднебесній «Хендай» вирішила реалізовувати два покоління моделі одночасно. Седан попереднього покоління переживе рестайлінг. Фотографія шпигунського характеру показує, що 4-дверка отримає новеньку світлодіодну оптику, інші протитуманні фари та виконану в стилі останніх прототипів компанії радіаторну решітку.

Говориться, що мотори Hyundai Elantra 5-го покоління не будуть змінені – Китай отримає седан з бензиновими агрегатами 1.6 на 127 к.с. і 1.8 на 145 «коней». Представлені трансмісії – МКП або АКП. Автомобіль нової генерації продається в Китаї з таким же мотором 1.6, однак в 2-х виконаннях потужності – на 127 і 130 «коней». Ще є 1,4-літровий турбомотор на 130 «коней», що працює разом з РКП з 2-м зчепленням.

В Китай оновлена Elantra 5-го покоління приїде в середині літа. На сьогоднішній день інформації про плани Hyundai реалізовувати подібний седан в інших країнах немає.