Land Rover Velar отримав легкі оновлення

Land Rover Velar отримав легкі оновлення
Авто Новини

Британці анонсували оновлення для кросовера на 2019 рік.

Сімейство Range Rover Velar тепер має не 6, а 8 версій, а всі вони відрізняються в різних форсуваннях двигунів. Версію Velar D275 оснастили дизелем 3.0 л «бітурбошістка» AJD-V6, взятим від D300. Агрегат отримав менше потужності – було 300 к.с. і 700 Нм, стало 275 «коней» і 625 Нм. Така ж сама ситуація в версії P340, де бензиновий наддувний був взятий у P380 і отримав менше потужності на 40 к.с. при незмінному 450 Нм крутного моменту.

Ще в 2019-му бензинові Velar отримають паливні баки з збільшеним об'ємом. Зараз присутні 63-літрові баки, а з'являться 82-літрові.

Ще автомобіль отримав «круїз» адаптивного типу з просунутим помічником керування, який застосовує функції системи з утримання на смузі руху.

До слова, Land Rover в Україні почала гірше продаватися.