Крос Mitsubishi Eclipse Cross отримав нові виконання
Компанія Mitsubishi розповіла про автоновинки, які незабаром дебютують на Токійському тюнінг-шоу 2018.
В січні виставка стане місцем для дебюту 2-х концептів нового кросу Eclipse Cross. Їх назви - Premium Sports та Field Athlete.
В першому концепті кузов фарбується в білий, а решітку радіатора з рейлінгами зробили в чорному. Передній бампер Eclipse Cross Premium Sports отримав декоративні елементи у вигляді хромованих трикутників та 20-дюймові колеса.

Відмінності в Mitsubishi Eclipse Cross Field Athlete прослідковуються по бронзовому фарбуванню з 18-дюймовими чорними колесами. Капот прихистив чорну смугу, а пластина решітки радіатора поповнилася наклейкою «під карбон».
На жаль, про плани автопроизводника відправити машини в серію нічого не говориться.
Нагадаємо, Mitsubishi створила бортову систему, яка дає заглянути в майбутнє. В компанії розробили нову бортову систему з ім'ям AI Personal Assistant.