Нове покоління пікапа Chevrolet Silverado вперше попалося на випробуваннях

Нове покоління пікапа Chevrolet Silverado вперше попалося на випробуваннях
Авто Новини

Chevrolet зайнялася тестами величезного пікапа Silverado нової генерації.

Папарацці зняли автоновинку на тестах у США. Прем'єрний показ автомобіля відбудеться в 3-му кварталі 2018 року.

Дебют відбудеться в Лос-Анджелесі. Продажами автоновинки займатимуться з перших місяців 2019 року. Збірка моделі відбудеться в Мічигані на місцевому підприємстві, в яке компанія вже інвестувала близько 1 мільярда доларів США.

Нове покоління пікапа Chevrolet Silverado вперше попалося на випробуваннях

Шпигунські фото демонструють, що машина прихована під щільним камуфляжем. Пікапу однозначно нададуть більш масивну радіаторну решітку, новенькі бампери, а також протитуманні фари. Плюс у новинці з'являться інші повітрозабірники, ліхтарі та вихлопна система.

Новинка буде побудована на новітній алюмінієвій базі, щоб знизити вагу авто. Моторний відсік буде складатися з 3,0-літрового дизеля та 4,5-літрового дизельного V6. Ще з'являться бензинові двигуни. Моторам нададуть у допомогу 10-ступеневу АКПП.

До речі, Chevrolet Corvette з'явиться в п'яти ексклюзивних варіантах. В Японії очікується поява лімітованого Chevrolet Corvette - Grand Sport Admiral Blue Heritage Edition.