Найбільш екстремальний Porsche 911 змогли розігнати до 356 км/год

Найбільш екстремальний Porsche 911 змогли розігнати до 356 км/год
Авто Новини

Найбільш екстремальна модифікація Porsche 911, GT2 RS, змогли розігнати на німецькій трасі до 356 км/год.

Докази події з'явилися на YouTube. Як зазначається в інформації під відео, максимально автомобіль розігнався до 342 км на годину. Цей показник наближений до офіційних параметрів авто - 340 кілометрів на годину. «Максималка» була досягнута автомобілем за 58 секунд.

Porsche 911 GT2 RS з заднім приводом приводиться в рух 3,8-літровим турбованим V6 на 700 «коней», а в пару мотору наданий 7-ступінчастий «робот» з 2 зчепленнями, гоночна підвіска, а також повноуправляюча платформа. «Сотня» дається автомобілю за 2,8 с.

До слова, на початку цієї осені болід зміг встановити рекорд на треку в Нюрбургринзі, де автомобіль проїхав трек за 6,47,3 хв. Найдовша пряма треку для автомобіля закінчилася зі швидкістю 336 кілометрів на годину.

Нагадаємо, що перша електромашина Porsche нещодавно протестували на Нюрбургринзі. Прем'єра новинки відбудеться в 2019 р.