Volkswagen T-Roc тестується в надпотужному варіанті

Volkswagen T-Roc тестується в надпотужному варіанті
Авто Новини

У Volkswagen роблять новий варіант кросу T-Roc з підвищеною потужністю.

Авто обзаведеться приставкою R до свого імені, а її дебют відбудеться через рік. Зараз автоновинка тестується в Нюрбургринзі.

Згідно з непідтвердженою інформацією, автомобіль отримає 2,0-літровий бензиновий агрегат на 4 циліндри. Аналогічний мотор присутній у версії Golf R. Там потужність двигуна дорівнює трохи більше 300 «коней». Ще паркетник отримає повнопривідну систему з перенастроєною підвіскою.

Щодо дизайну, то нововведення вкрай незначні. Шпигунські фотографії дають зрозуміти, що новинка порадує іншою оптикою з вихлопною системою спортивного типу.

Офіційний дебют стандартного компактного кросу T-Roc відбувся тиждень тому у Франкфурті. За габаритами новинка дорівнює 4,234 м, в ширину – 1,819 м, в висоту – 1,573 м. Багажник складає в машині 445 л, а складання задніх крісел, простір збільшиться до 1290 л.

До речі, хетчбек Volkswagen Scirocco пішов з виробництва. В кінці серпня на португальському підприємстві Autoeuropa зібрали останню партію хетчів Volkswagen Scirocco 3-го покоління.