Volkswagen продемонстрував свій електромобіль недалекого майбутнього

Volkswagen продемонстрував свій електромобіль недалекого майбутнього
Авто Новини

В Volkswagen презентували електромобіль Gen.E експериментального характеру.

Концепт натякає на майбутні авто компанії, наприклад, на Golf наступного покоління. Публічна прем'єра автоновинки відбудеться 12 вересня у Франкфурті.

Прес-служба бренду інформує, що новинка є 3-дверним хетчем з 4-місним салоном, дверима, які відкриваються як «крила чайки», а також окремими денними світлодіодами, як в електрокарі Golf E.

Основою Volkswagen Gen.E є інноваційна легка база, що забезпечує максимум безпеки авто під час аварії.

Передня частина авто має комплекс сенсорів з радарами, а відеокамеру в компанії вирішили вмонтувати під лобове скло. Швидше за все, дане обладнання необхідне для роботи напівавтоматичної системи.

До речі, на одному запасі енергії батареї нове авто проїжджає 400 км.

Volkswagen Gen.E

Volkswagen Polo GTI нового покоління порадує 200-сильним двигуном. Спортивний Volkswagen Polo GTI 6-го покоління обзаведеться покращеним 2,0-літровим двигуном на бензині потужністю 200 «коней». Перші 100 км/год машина набирає за 6 с. Ще спортивна модель отримає відповідну підвіску, агресивні бампери, а також величезні колісні диски. У головні конкуренти новинці приписують Ford Fiesta ST. Новий Volkswagen Polo створений на базі MQB A0. Це допомогло Polo всередині стати більш просторим. Водій отримує у своєму розпорядженні нову ІРС з великим сенсором, підтримку Apple CarPlay та Android Auto, функцію автопарковки Park Pilot.