Засновник Uber пішов з компанії

Засновник Uber пішов з компанії
Авто Новини

Генеральний директор Uber, а заодно і її засновник Тревіс Каланік, вирішив покинути свою посаду.

В The New York Times пишуть, що подібне рішення було прийнято у зв'язку з тиском з боку інвесторів, які вимагали відставки Каланіка. Сам генеральний директор залишив за собою місце в раді директорів.

Проблеми Uber почалися з початку 2017-го. У січні Uber був змушений виплатити $20 мільйонів на врегулювання конфлікту з Федеральною торговою комісією США, оскільки компанія була запідозрена відомством в обмані водіїв, які користуються даною платформою. Американці вважають, що Uber поширював неправдиві дані щодо своїх заробітків. Водії отримували не ті гроші, які вказувалися на сайті компанії.  

В Uber повідомляли, що таксист заробляє в середньому за рік у Нью-Йорку більше $90 000. Подібні суми дійсно були, але діставалися вони менш ніж десяти відсоткам водіїв.

До слова, Uber запланувала презентацію свого літаючого таксі на 2020 рік. Дебют такого транспорту відбудеться в Дубаї, на місцевій виставці World Expo 2020. Припустимо, що літаюча машина отримає систему автопілотування. Мотором в такому авто стане електродвигун. Директор відділу виробництва Uber Джефф Холден розповів ЗМІ, що міська авіація є природним наступним кроком Uber. Компанія впевнена, що новеньке таксі вирішить проблеми з заторами в мегаполісах і стане ефективним засобом для польотів між містами. Таксі зможе вертикально злітати і сідати.