В Kia показали деталі дизайну своєї найшвидшої машини

В Kia показали деталі дизайну своєї найшвидшої машини
Авто Новини

Kia презентувала новенький тизер власного ліфтбека GT. Дебют машини відбудеться 8 січня в Детройті на місцевому автосалоні.

Новинка своїм дизайном нагадає багатьом однойменний прототип, показаний світу 5 років тому. Машина матиме світлодіодну оптику, величезні колеса, 2 повітрозабірники, а також спойлер.

Новинку зобов'язують зробити найшвидшою машиною компанії Kia в її історії. На нещодавно опублікованому тизері показується, як автомобіль набирає перші 100 км/год за 5,1 с. Зараз цей показник можна вважати найкращим в модельному ряді корейської компанії.

Згідно з чутками, машина отримає бензиновий силовий агрегат на 4 циліндри. Його потужність досягне приблизно 320 «коней». В Європі ліфтбек ще отримає 2,2-літровий дизель на 180 «коней».