BMW: кросовер X7 на сім посадкових місць з'явиться в 2019 році

BMW: кросовер X7 на сім посадкових місць з'явиться в 2019 році
Авто Новини

Флагман BMW з'явиться пізніше, ніж очікувалося.

Раніше говорилося, що машина оголоситься в нашій країні в кінці 2017-го, але реліз німці перенесли на один рік пізніше. Машина однозначно з'явиться, і зараз вже доступно перше тизерне зображення кросовера. Сьогодні відомо, що новинка з кодовою назвою F17 вийде більша за X5. Автомобіль отримає 3 ряди сидінь, а базою в ній стане модельна платформа CLAR, яку застосували в основі флагманського седана 7-series.

Можливо, авто отримає аналогічні двигуни, що і «сімка», в тому числі і потужний V12. Пізніше модель отримає гібридну установку. За додаткову плату клієнтам нададуть повний привід.

Американські ЗМІ впевнені, що BMW X7 виявиться ще кращим, ніж 7-series. Наприклад, покупцям запропонують модифікацію з 2 рядами і 4 індивідуальними сидіннями, в кожному з яких буде система вентиляції та масажу.

Слід нагадати, що плани по створенню флагманського паркетника BMW в компанії ходили давно. Спочатку цій затії завадила криза 2008 року. Майбутній суперник для Range Rover, Mercedes-Benz GLS, а також Audi Q7, отримав нове життя через кілька років. Два роки тому в Баварії вперше попався тестовий мул моделі.

До речі, флагман буде покидати конвеєр підприємства в Південній Кароліні. Компанія має намір реалізовувати кожен рік по 45 000 транспортних засобів. Ціна питання складе мінімум 130 000 євро.