Найкращий для гонок - седан Audi RS3
Audi презентувала в Парижі гоночний варіант своєї новинки, яка теж побачила світ вчора - RS3 Sedan. Спортивну варіацію 4-дверки підготували для кузовного чемпіонату TCR.
Новинці надали ім'я RS3 LMS. Від серійного варіанту нове авто відрізняється 2,0-літровим V4, який видає 330 «коней».
Перші сто кілометрів на годину даються седану за 4,5 с. Максимально машина розганяється до 240 км/год. Стандартний RS3 Sedan бере «сотню» за 4,1 с при максимальній швидкості в 250 кілометрів на годину.

Постачати автомобіль командам будуть в грудні поточного року. Модифікація для TCR з секвентальною 6-ступеневою коробкою перемикання передач оцінена в 129 000 євро, а варіація club sport з «роботом» коштує набагато менше - 99 000 євро.
Нагадаємо, кузовний чемпіонат TCR почав свою історію з 2015 року, а родоначальником став екс-глава серії WTCC Марчелло Лотті.