Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

У 2024 році Chevrolet Corvette Yenko розгортає свою могутність із 1000-сильним V8 двигуном

Specialty Vehicle Engineering обіцяла виготовити лише 10 ексклюзивних автомобілів цієї моделі до 2024 року.

Ця версія, відома як Yenko/SC, представляє найвищу точку тюнінгу для Corvette C8, з 6,2-літровим двигуном LT2 V8, що має подвійний турбонаддув та численні покращення.

Двигун Yenko/SC має кований сталевий колінчастий вал, ковані штоки, ковані алюмінієві поршні та інші покращення, що дозволяють досягнути потужності в 1000 к.с. Компанія також модернізувала восьмиступінчасту коробку передач для відповідної передачі потужності.

У 2024 році Chevrolet Corvette Yenko розгортає свою могутність із 1000-сильним V8 двигуном

У салоні автомобіля можна помітити логотип SYC, що додає розкіш та ексклюзивність. Покупці можуть обрати будь-який заводський колір для своєї Corvette, а також вибрати один із дев'яти варіантів графіки SYC або навіть вуглецеве волокно.

Стандартно комплектація включає гальмівні супорти Yenko, яскраво-червоного кольору, але є можливість вибору інших кольорів. Виробник пропонує також три варіанти колісних дисків.

Виробництво Yenko/SC Corvette обмежене 10 одиницями у 2024 році, з планами збільшити обсяг до 50 автомобілів у 2025 році. Ціна на пакет починається від $99 995, не включаючи вартість базової моделі Corvette.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке