Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Genesis підтверджує свою участь у фестивалі в Гудвуді з трьома світовими дебютами

За короткий час до початку фестивалю очі чекають на ще більше сюрпризів, оскільки Genesis готується представити три новинки, кожна з яких обіцяє зробити чуттєвий вплив на міжнародній, європейській та британській автомобільних сценах.

Хоча деталі залишаються конфіденційними, світовий дебют, хоч і не абсолютно новий за концепцією, привертає увагу, оскільки "ця концепція зробить свій динамічний дебют на знаменитому пагорбі Гудвуд".

Хоча точний характер залишається таємницею, в останні місяці Genesis активно розробляв різні концепції, і концепція Magma стала потенційним лідером.

Серед трьох дебютів - варіанти GV60 і G80, які свідчать про вихід бренду на ринок високопродуктивних автомобілів. Genesis також має намір представити варіант Magma для кожного автомобіля у своєму поточному асортименті.

Що стосується інших прем'єр, то Genesis тільки намекає на "ексклюзивний автомобіль, який дебютує в Великобританії" та третю модель, яка вперше з'явиться в Європі.

Незважаючи на обмежену кількість подробиць, Genesis продовжує свою програму оновлення, випускаючи оновлені версії моделей G70, GV70, GV80, G80, а також абсолютно нове купе GV80. Крім того, в розробці знаходиться новий GV60.

Крім анонсів про дебюти, Genesis також розкриває плани щодо нового стенду проти піт-лейну під назвою "простір на замовлення", який обіцяє відвідувачам поглиблене погруження в атмосферу різних автомобілів і гостинності бренду "Son-Nim". Директор з маркетингу Genesis у Великобританії, Джонні Міллер, обіцяє "багато сюрпризів" для відвідувачів фестивалю в Гудвуді.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке