Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Нове оновлення для Kia EV6: зростаючий обсяг акумулятора

З моменту свого дебюту в другій половині 2021 року перший спеціалізований електромобіль Kia зібрав продажі понад 210 000 одиниць, що свідчить про його зростаючу популярність. Щоб підтримати свою привабливість і конкурентоспроможність у все більш вимогливому секторі, він отримує оновлення в середині циклу. Зберігаючи свою футуристичну привабливість, автомобіль тепер може похвалитися кутастими фарами, що нагадують EV9, викликаючи враження витонченості, що подорожує в часі.

Представляючи як стандартну версію, так і спортивну EV6 GT-Line, яка виділяється вражаючою передньою світловою панеллю, Kia представила тонкі, але помітні зміни в дизайні бамперів на обох рівнях комплектації. Хоча профіль автомобіля залишається незмінним, потенційні покупці можуть обрати нові конфігурації 19- та 20-дюймових легкосплавних дисків.

Нове оновлення для Kia EV6: зростаючий обсяг акумулятора

У той час як інтер'єр зберігає видимість знайомого, помітні зміни включають перероблене триспицеве кермо та оновлену рамку для подвійних екранів. Варті уваги також система автентифікації за відбитками пальців, 12-дюймовий дисплей на лобовому склі та цифрове дзеркало заднього виду. Приємним нововведенням є відсутність глянцевих чорних акцентів уздовж центральної консолі, що свідчить про вишукану естетику.

Під поверхнею існують безліч поліпшень, включаючи включення бічних подушок безпеки другого ряду і посилені В-стійки для підвищення структурної цілісності. Крім того, комфорт їзди поліпшено за рахунок вдосконалення амортизаторів і додаткової звукоізоляції навколо заднього двигуна. Розширено можливості бездротового оновлення навігаційної системи, а бездротовий зв'язок для Android Auto та Apple CarPlay тепер є стандартним.

Суттєвою новацією стала заміна попередньої батареї обсягом 77,4 кВт-год на більш потужну батарею обсягом 84 кВт-год, яка може швидко заряджатися від 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин при потужності 350 кВт. В результаті, задньопривідна версія EV6 Long Range може похвалитися збільшеним запасом ходу до 307 миль, що перевищує показник попередника на 295 миль за результатами місцевих випробувань. У Сполучених Штатах, згідно з рейтингом EPA, запас ходу еквівалентної моделі до фейсліфтингу становить 310 миль.

Нове оновлення для Kia EV6: зростаючий обсяг акумулятора

Оновлений EV6, випуск якого заплановано на наступний місяць, незабаром з'явиться і на інших ринках, а за ним, як очікується, з'явиться і версія GT з максимальним запасом ходу.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке