Тюнери зробили з Fiat 500 задньопривідний болід

Тюнери зробили з Fiat 500 задньопривідний болід
Авто Новини
На століття іменитої італійської компанії Fiat в тюнінг-ательє Giannini Automobili створили вкрай незвичайну модифікацію моделі 500. 

Головна особливість авто полягає в тому, що його потужний мотор був узятий у Alfa Romeo. Видає агрегат 350 «коней» при об'ємі в 1.75 л. Додатково покращений хетчбек став задньопривідним, а його стандартний варіант має передній привід.

Renault може злитись з Fiat Chrysler

Маркетингове назва машини – Giannini 350 GP Anniversary. Авто має сучасні панелі кузова з високоміцного вуглепластика, що відповідає всім топовим спортивним машинам. Ще крізь кришку капота видні інші амортизатори. 

Продаватися Giannini 350 GP Anniversary почне з цієї осені. Всього з'явиться сто подібних транспортних засобів, віддаючи данину ювілею тюнінг-ательє. Оцінюється кожен екземпляр у 150 000 євро.

FCA не прибере бренд Chrysler, а додасть йому нове завдання