
На перших 500 Ford GT було зроблено 7 000 замовлень

В Ford надійшло 7 000 заявок на придбання машин 1-ї партії болідів GT, до якої увійшло 500 машин за 2 найближчих роки.
Як повідомляють у Car and Driver, американська компанія запустила онлайн-конфігуратор, після чого приступила до прийому заявок на придбання Ford GT 13 квітня. Американський регіон закінчить прийом замовлень 12 травня, Китай, Макао та Філіппіни кінцевою датою назвали 24 травня. Далі компанія «Форд» після 90 днів почне обирати людей, які в підсумку і отримають новинки першої партії.
До старту прийому заявок Ford висунув всім бажаючим на покупку GT кілька умов. Наприклад, американці хочуть, щоб власники користувалися транспортним засобом, а не залишали його на зберігання в гаражах або музеях.
Додатково Ford розпитував у потенційних покупців про кількість автомобілів «Форд», якими вони раніше володіли. Також переглядалася їхня активність у соцмережах. Ще варто згадати, що нові власники нового автомобіля підпишуть договір, який полягає в тому, що після покупки машин їх неможливо буде миттєво перепродавати.
Предсерійний Ford GT дебютував у січні минулого року на Детройтському автошоу. Транспортний засіб має 3,5-літровий твин-турбо силовий агрегат V6 з поки що невідомою точною віддачею. Компанія зазначає тільки одне, що мотор видає порядку більше 600 «коней».
Ціна Ford GT досягає 400 000 американських доларів, не враховуючи податки, доставку та додаткові умови.