Nissan та Italdesign зробили спільний болід (ВІДЕО)
Новинка від двох компаній оцінюється в 1 млн доларів США.
Nissan займеться дрібносерійним виробництвом ювілейного супермобіля GT-R50, який був зроблений разом з фірмою Italdesign. Новинка готується на 50-річчя знаменитого спорткара. Ціна питання - $1,05 млн. Зауважимо, що подібна вартість в 6 разів перевищує вартість простого Nissan GT-R Nismo.
Новинка обзавелася унікальним кузовом, на якому є золотисті елементи, інший капот, де змінилися повітрозабірники, вузьке вікно ззаду авто, світлодіодну головну оптику та інші задні ліхтарі.
Для Nissan GT-R Nismo розроблений капітально покращений 3,8-літровий твин-турбо V6, потужністю в 720 «коней» та 780 Нм. Показники на 65 к.с. і 87 Нм краще динаміки агрегата простого GT-R. Силовий агрегат отримав збільшені турбіни, посилений колінвал, шатуни, поршні та перероблені масляні форсунки. Останній штрих – модернізована система впорскування, впуску, а також випуску.
Публічно авто дебютує на Фестивалі швидкості в британському Гудвуді. Всього буде зроблено 50 таких машин.
Фани будуть допомагати Nissan робити екстремальний туристичний вседорожник