Новий Hyundai Veloster показався силуетом

Новий Hyundai Veloster показався силуетом
Авто Новини

Hyundai поширила нове відео хетчбека Veloster нової генерації. На відео показується кузовна частина авто, яка покрита світлодіодними деталями.

Чутки твердять, що публічний дебют новинки відбудеться через місяць у Детройті. Раніше повідомлялося, що південнокорейці вирішили залишити попередню асиметричну задню двері.

Передбачається, що моторна гамма буде складатися з базового 2,0-літрового 163-сильного «атмосферника», а версія з приставкою Turbo отримає 1,6-літровий наддувний V4 від моделі Elantra GT потужністю 200 к.с. Цей агрегат функціонує з 6-ступенчатою МКПП або з 7-діапазонною РКП з 2 зчепленнями.

І останнє – наступний «Велостер» може отримати і «гарячий» N-варіант, який порадує форсованим 2,0-літровим турбованим V4, присутнім у «гарячому» хетчбеку i30 N. Тут двигун може розвинути 275 «коней», але в новенькому Veloster N потужність зросте до 300 к.с.

До речі, Hyundai готує кілька нових авто на лютий 2018-го. На індійській автомобільній виставці Auto Expo Hyundai продемонструє багато цікавого.