На наслідки дизельного скандалу компанія Volkswagen виділить $15 млрд
Трохи більше $10 мільярдів надійдуть до власників автомобілів за системою зворотного викупу. Додаткові $5 млрд німецька компанія направить у спецфонди, створені для компенсації «дизельгейту». Представниками агентства з охорони навколишнього середовища США разом з людьми з Volkswagen ця інформація підтверджена не була.
Максимальна сума, яку заплатить Volkswagen – це $10,033 мільярда. Сума може і знизитися, тому що все залежить від заявок власників на оформлення повернення. Мінімальний розмір виплат - $5 100, а максимальний - $10 000. Так інформує Reuters.
26 липня цього року суд у Сан-Франциско проведе слухання, де попередньо можуть схвалити угоду щодо врегулювання «дизельгейту». Далі призначать остаточне затвердження. Виплачувати гроші почнуть ближче до жовтня. Самі автомобілісти вирішать, продавати їм назад власні автомобілі, чи ні, до грудня 2018-го.