Автомобільні підприємства в Чехії потребують робочих
В Асоціації автомобільної промисловості Чехії стурбовані нестачею робочих на заводах, які розташовані в країні. Говориться, що нестача професіоналів капітально гальмує виробництво.
В Reuters пишуть, що сьогодні Чехія потребує 52 тисяч простих робочих. Персонал необхідний і Skoda, і підприємству Hyundai, і заводу Toyota з концерном PSA Peugeot Citroen.
Через це запланована капітальна кампанія з залучення працівників з інших країн. Також передбачаються нові курси для місцевих співробітників. Зазначимо, що минулий рік виявився рекордним для автомобільної промисловості Чехії – в країні всього було зібрано більше, ніж 1 300 000 транспортних засобів. Саме це автомобільне виробництво вважається головним для економічної ситуації держави, яке масово орієнтується на експорт.