Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Новаторський гібридний 911 від Porsche буде презентований 28 травня

Після ретельних тестів Porsche представив електрифікований 911, який продемонстрував вражаючий час кругового заїзду на Нюрбургринзі - 7 хвилин 16,934 секунди, що відповідає швидкості потужного 641-кінського силового агрегата моделі 911 Turbo S.

Це досягнення на 8,7 секунди перевищує результати попередника, хоча конкретна модель залишається невідомою.

Хоча деталі гібридної системи залишаються конфіденційними до презентації, Френк Мозер, відповідальний за моделі 911 і 718, описує її як "інноваційний гібрид", який обіцяє миттєву реакцію та підвищену динамічність.

Мозер підкреслює, що новий 911 пройшов вичерпні тести в різних країнах світу, від морозива до палючої спеки, включаючи суворі випробування в Дубаї. Завдяки понад трьом мільйонам миль випробувань, інженери та водії забезпечили готовність автомобіля до будь-яких умов.

Очікується, що гібридний 911 з'явиться на ринку до кінця року, розширивши модельний ряд оновленого покоління '992.2', супроводжуючись незначними змінами зовнішнього вигляду, покращенням інтер'єру та модернізованими шестициліндровими двигунами.

Цей реліз є частиною амбітної продуктової стратегії Porsche до 2024 року, яка також включає три інші нові моделі: Panamera, Taycan та електричний Macan. Ці оновлення призначені зберегти привабливість 911 до 2027 року, коли очікується виход нового, ще більш електрифікованого дев'ятого покоління.

Перехід на унікальну бензиново-електричну гібридну систему означає значну еволюцію для 911, який вже вступає в шосте десятиліття виробництва, закріплюючи за собою статус піонера в галузі автомобільних інновацій.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке