Peugeot підтвердила дебют 3-х нових паркетників

Peugeot підтвердила дебют 3-х нових паркетників
Авто Новини

В поточному році відома французька компанія «Пежо» розпочне продажі по всьому світу трьох новітніх моделей з популярного сегмента SUV.

Ця інформація була підтверджена генеральним директором компанії Максимом Піком. Він написав про це на своїй офіційній сторінці в соцмережах, при цьому продемонструвавши зображення передбачуваних новеньких автомобілів.

Згідно з попередньою інформацією, під 2-я прихованими автомобілями перебувають позашляховики Peugeot 3008 і Peugeot 5008. Третім паркетником є незрозуміла публіці модель. Зауважимо, що і в європейських засобах масової інформації нічого не знають про готуючу нову машину Peugeot.

Раніше говорилося, що паркетник «Пежо» нової генерації матиме багато дизайнерських елементів від прототипу Peugeot Quartz Concept. Основа автомобільної новинки, якщо вірити чуткам, буде використовувати модульну базу Efficient Modular Platform 2 від концерну PSA Group. Транспортний засіб отримає абсолютно новий інтер'єр, а також новітні двигуни 1.2 PureTech і 1.6 HDi. Світовий дебют автомобіля має відбутися на мотор-шоу в Парижі.

Нове покоління Peugeot 5008 ще буде вважатися транспортним засобом сегмента SUV. Можливо, основа моделі – це архітектура автомобіля Opel Zafira, однак в рух новинку будуть приводити виключно силові агрегати французького автопроизводника.