​​​​​​​Tesla Model S та Model X подешевшали

​​​​​​​Tesla Model S та Model X подешевшали
Авто Новини
В керівництві Tesla оновили ціни на свої дві моделі. 

Американці більше не будуть продавати базові виконання Model S та Model X, оновивши їхній стандартний колір, який раніше пропонувався тільки за гроші.

Tesla Roadster показав, як швидко розганяється (ВІДЕО)

Сайт Tesla більше не пропонує для покупки комплектацію Standart з мінімальним запасом ходу. З сьогоднішнього дня початкова версія Model S та Model X – це Long Range, яка має збільшений пробіг. Кросовер Model X пропонувався раніше за $88 000, а зараз – за $85 000. Седан Model S Long Range оцінюється в $80 000, а не в $83 000.

Додамо, що бренд безкоштовним зробив додатковий пакет Ludicrous на кожну комплектацію Performance Model S та Model X. Це найбільш відчутне здешевлення, адже раніше ця опція коштувала 20 тисяч доларів США.

Стандартний колір для двох моделей Tesla змінився з чорного на білий. Останнє нововведення - відтінок Pearl White Multi Coat став стандартним для кожного авто, хоча раніше він коштував додаткові $1500.

Режим сторожа з'явився в кожній моделі Tesla (ВІДЕО)