Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Kia в Україні встановлює спеціальну ціну $29 900 на електромобіль Soul EV

Електромобілі стають все більш звичним атрибутом автомобільного життя в Україні.

Стати власником новенького електромобіля Kia Soul EV з запасом ходу до 250 км і гарантією 5 років (або 150 000 км) можна з економією $3100. 
 
З 10.07.2019 по 31.07.2019 діє спеціальна ціна на електромобіль Kia Soul EV. Авто 2018 року випуску з насиченою комплектацією Prestige (Престиж) можна придбати за S29 900*, при цьому вигода** становить $ 3100. 

В Україні Kia Soul EV представлений з електродвигуном потужністю 90 кВт (близько 110 л.с.) і літій-іонною полімерною батареєю зі збільшеною до 30 кВт/год ємністю. За інформацією виробника Kia Motors Corporation запас ходу складає до 250 км (в залежності від стилю водіння і умов експлуатації). 

Подібно до будь-якого іншого автомобілю Kia, представленого в Україні, Soul EV забезпечено гарантією 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше). 
До переліку оснащення комплектації Prestige входять шість подушок безпеки, антиблокувальна система гальм і система динамічної електронної стабілізації, система утримання авто під час старту на схилі. За комфорт водія і пасажирів відповідають клімат-контроль, підігрів керма і передніх сидінь. Батарея також оснащена системою обігріву. Автомобіль на додачу комплектується круїз-контролем, мультимедійною системою з 8-дюймовим сенсорним екраном, системою моніторингу тиску в шинах, панеллю приладів Supervision (Супервіжн) і багатьом іншим.
 
Спеціальна пропозиція поширюється на обмежений склад автомобілів Kia Soul EV. 
​​​​​​​
* Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 10.07.2019 р Розрахунки в гривні за курсом вказаним на сайті www.kia.сом/ua в день виписки рахунку-фактури. 
** Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 10.07.2019. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.
Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке