Розпочалося серійне автовиробництво другої генерації пікапа Honda Ridgeline

Розпочалося серійне автовиробництво другої генерації пікапа Honda Ridgeline
Авто Новини

Випуском новенького пікапа займаються на підприємстві компанії в штаті Алабама, США.

Новітній Ridgeline розробили в США, де надзвичайно популярні пікапи. Залишається поки неясно, коли розпочнуться продажі, і яка взагалі ціна автомобіля. В компанії кажуть, що колектив підприємства відзначив початок автовиробництва інноваційного пікапа, який зовсім скоро з'явиться у продажу. Новий Honda Ridgeline приїде з іншими функціональними можливостями, що сподобаються майбутнім покупцям автомобіля.

Світовий дебют Honda Ridgeline 2-го покоління відбудеться в перші місяці 2017 року в Детройті. Пікапу надали бензиновий мотор 3.5 з сімейства Earth Dreams Technology з поки невідомою потужністю. Двигун функціонує з 6-ступенчатим «автоматом». Пікапу підготували і передній, і повний приводи i-VTM4. Максимально новинка може перевозити 726 кг вантажу.

Список обладнання нового автомобіля, залежно від модифікації, може складатися з 3-зонного клімат-контролю, системи запуску мотора без необхідності ключа, мультимедіа з сенсорним екраном на 8 дюймів, який підтримує Apple CarPlay з Android Auto. Ще очікується 540-ватна аудіосистема, що дозволяє відтворювати музику як всередині транспортного засобу, так і зовні.