Продам надійний хороший автомобіль без вкладень та проблем,без рижиків і гнилі,з невеликими слідами експлуатації так як автомобіль не новий і кожен день на ходу!Автомобіль був куплений в Україні з салону і був один власник до цього року! В автомобіль було багато вкладено часу та душі,по мєлочах так як авто робилося для себе! Любий вид переоформлення!