Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Нові революційні вдосконалення в пікапі R1T та позашляховику R1S від компанії Rivian

 

Хоча зовнішні зміни можуть здатися невеликими, під їхньою поверхнею криється безліч покращень. Серед них - оновлена інформаційно-розважальна система, поліпшені функції допомоги водієві, впровадження нової тримоторної силової установки та значне збільшення потужності чотиримоторного флагмана. Цей крок вперед означає, що Rivian тепер пропонує дві моделі з потужністю понад 1000 кінських сил.

Версія з чотирма двигунами отримала значне підвищення потужності з 835 к.с. до вражаючих 1025 к.с., що супроводжується піковим обертовим моментом у 1198 фунт-футів при використанні системи контролю запуску. Rivian заявляє, що R1T розганяється від 0 до 100 км/год всього за 2,5 секунди. Тим часом, тримоторна установка, що складається з двох задніх двигунів і одного переднього, надає 850 к.с. і 1013 фунт-футів крутного моменту, забезпечуючи достатню потужність для виконання будь-яких завдань.

Варто зауважити, що варіант з двома двигунами залишається без змін. Крім поліпшення потужності, Rivian вдосконалив систему акумуляторів. Структурні зміни в блоках Large і Max сприяють зниженню ваги, в той час як стандартний блок має новий хімічний склад елементів. Таким чином, запас ходу R1T, оснащеного блоком Max, збільшився до 670 км, частково завдяки переробленій системі теплового насосу. Крім того, електрична архітектура моделей R1 пройшла зміни, спрямовані на спрощення електропроводки та зменшення кількості використовуваних електронних блоків управління.

Покращення виходять за рамки потужності та продуктивності акумулятора. Rivian врахував зауваження щодо підвіски R1S, поліпшивши її новими пружинами, амортизаторами та відкаліброваною гідравлічною системою контролю крену, щоб забезпечити більш плавну їзду. Крім того, обидві моделі отримали оновлений дизайн коліс, доповнений новими шинами, включаючи "надвисокопродуктивні" шини Michelins для чотиримоторних версій.

Нові революційні вдосконалення в пікапі R1T та позашляховику R1S від компанії Rivian

Стандартною для моделей R1S та R1T є новітня платформа Rivian "Autonomy", яка включає оновлені функції допомоги водієві, підтримувані 11 камерами та п'ятьма радарами. Крім того, доступна додаткова платформа Rivian Autonomy Platform+, яка обіцяє в майбутньому автоматичну зміну смуги руху за допомогою оновлень програмного забезпечення.

Незважаючи на значні вдосконалення, базова ціна на R1T залишається незмінною і становить 69 900 доларів США, тоді як на R1S вона трохи зросла до 75 900 доларів США. Важливо, що це дозволяє моделям початкового рівня залишатися нижче порогу в $80 000 для отримання податкового кредиту на електромобілі, хоча і зі зниженою сумою кредиту в розмірі $3 750. Нові тримоторні версії стартують від $99 900 за R1T і $105 900 за R1S, пропонуючи більшу батарею Max в стандартній комплектації. Ціни на чотиримоторну конфігурацію ще не оголошені.

Поставки оновленого R1S розпочнуться найближчим часом, тоді як дата випуску оновленого R1T ще не визначена. Ентузіасти з нетерпінням чекають на анонсовану модель R1X, що додасть ще більше ажіотажу до лінійки електрифікованих моделей Rivian.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке