Bugatti розсекретила товарний варіант гіпермобіля Chiron. Авто отримало назву Super Sport 300+ і незабаром розпочнеться його виробництво.
Очікувана кількість тиражу складе 30 екземплярів. Вартість машини досягне близько 3 500 000 євро. Купуючи модель, користувачі отримують право на безкоштовне відвідування полігону «Ера-Лессін», що в Нижній Саксонії.
Найдорожчий автомобіль у світі: зустрічаємо гіперкар Bugatti La Voiture Noire
Приводиться в рух Bugatti Chiron за рахунок 1600-сильного 8,0-літрового двигуна W16 з 4 турбованими компресорами. Модель розганяється до 100 км/год всього лише за 2,5 сек, при максимальній швидкості 440 км на годину «в цілях безпеки».
Серійне авто відрізняється від прототипу пасажирським кріслом і відсутністю каркаса безпеки. Клієнти отримають на вибір пару варіантів забарвлення кузова з особливими колесами Michelin Pilot Cup 2.
Bugatti Chiron зміг встановити новий рекорд швидкості (ВІДЕО)