Продам своє авто.Машина абсолютно нормальна • Кнопки всі роблять.Пічка дуже тепла,на 1 їжджу,комфортно.Машина гарна і по городу і по не великому бездоріжжю • Замінив масло в двигуні(2000+проїхав),замінив ролики та ремінь ГРМ,залив в кондиціонер рідину.Замінив антіфриз.Замінив масло в коробці.Замінив задні колодки(1700км); 1000 км назад поміняв стойки переднього стабилизатора; замінив підвісний підшипник(правого привода).Замінив ліву шарову опору і підшипник задній ступиці.
Витрати газу,у мене 9-10л. 6.04.25 замінив фільтра гбо.Машина чиста 100%.Заводиться з пів тичка,тому шо свічки нові.