Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Hyundai випустила найбільш доступну модель у свому асортименті

Перед своїм офіційним дебютом на автосалоні в Пусані, який запланований на кінець червня, Hyundai демонструє свій новий електромобіль Inster. Цей субкомпактний автомобіль A-сегменту має значні спільні риси з Casper, який планується представити як Casper Electric в Кореї, але на міжнародному ринку він буде відомий під іменем Inster. Hyundai стверджує, що назва походить від поєднання слів "інтимний" та "інноваційний", щоб підкреслити новаторський характер цього електрокара.

Що стосується дизайну, Inster має багато спільного з Casper, зокрема круглі світлодіодні фари спереду та стильні піксельні показники повороту. Хоча Inster трохи більший, його точні розміри залишаються таємницею до офіційної презентації через три тижні.

Тизери показують передній зарядний порт Inster, який доповнюється вражаючими чотириспицевими дисками. Зовнішній вигляд автомобіля, зі затемненими крилами, нагадує Casper і також має рейлінги на даху.

Незважаючи на схожість з Casper, Inster має кілька відмінностей у задній частині, включаючи оновлені світлодіодні фари з більш чітким піксельним дизайном, подібним до моделей Hyundai Ioniq 5 та Ioniq 6. Також у задній частині гордо розташований знак "Inster".

Хоча деталі щодо внутрішнього дизайну ще не оголошені, шпигунські фотографії свідчать про значну схожість з Casper, зокрема цифрову панель приладів, великий центральний екран і міцне триспицеве кермо.

Щодо технічних характеристик, очікується, що ціна на Inster буде нижчою за 20 000 євро (~21 500 доларів), що робить його найбільш доступним електрокаром в асортименті Hyundai. Цей автомобіль отримає привід від BorgWarner, але деталі щодо потужності та обсягу акумуляторної батареї залишаються невідомими до офіційного підтвердження.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке