Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Потенційний середньорозмірний електромобіль від Lucid може бути названий "Earth"

Заявки на реєстрацію торгової марки від Lucid вказують на можливі назви для майбутньої моделі, серед яких "Earth" і "Earth Dream Edition" виступають як претенденти на назву та рівень оснащення автомобіля.

Спекуляції щодо найновішого підприємства Lucid на ринку середньорозмірних електричних автомобілів зросли після того, як з'явилася інформація в Інтернеті. Повідомляється, що Lucid подала заявку на реєстрацію торгової марки "Lucid Earth" до USPTO на початку поточного року. Крім того, "Earth Dream Edition" здається ймовірною назвою для базового рівня комплектації.

Хоча генеральний директор Lucid Пітер Роулінсон підтвердив плани щодо середньорозмірного електричного автомобіля за ціною приблизно 48 000 доларів, подальші деталі, включаючи офіційну назву, залишаються поки що невідомими.

Хоча назва "Earth" ще не оголошена офіційно, подача заявки на реєстрацію торгової марки від 31 січня 2024 року свідчить про її можливу використаність. Крім того, вибір назви "Земля" відповідає існуючим назвам моделей Lucid - седану Air та кросоверу Gravity.

Очікується, що новий кросовер буде наслідувати попередні моделі, які мали ексклюзивне оформлення Dream Edition. Реєстрація "Earth Dream Edition" підтверджує цю припущення. З нетерпінням чекаємо додаткової інформації про майбутню доступну модель від Lucid.

Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке