Покупка, продажа новых и б/у автомобилей по всей Украине!
Сообщение
Произошла ошибка

Спеціальна пропозиція: Комплект коліс у зборі

Колеса - важлива деталь автомобіля, яка, разом із гальмами і підвіскою формує «трикутник безпеки авто». Від якості коліс багато в чому залежать безпека та комфорт пересування. Тому з 15 жовтня по 28 лютого 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault пропонуємо Вам придбати комплект коліс в зборі² з вигодою³ до 15% в залежності від моделі автомобіля.

  • Привабливий та сучасний дизайн.
  • Простота сезонної зміни колеса
  • Економія грошей та часу⁴
Особливості нового продукту: 
  • Більш легкі за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, що позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витратах пального, з вентиляційними отворами які покращують охолодження гальм.
  • Зимові шини встановлені на колесах забезпечують надійне зчеплення з дорожнім покриттям в складних погодних умовах, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд.
  • Зібрані та збалансовані з використанням професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля. 
Вигода³ до 15 %
Для власників автомобілів Duster та Arkana вигода³ становить до 15% при умові придбання комплекту коліс у зборі²
Вигода³ до 10 % 
Для власників автомобілів Sandero Stepway вигода³ становить до 15 % при умові придбання комплекту коліс у зборі²
Вигода³ до 10 % 
Для власників автомобілів Logan, Logan MCV, Sandero, Dokker та Lodgy вигода³ становить до 10% при умові придбання комплекту коліс у зборі²
Зберігання коліс – процес відповідальний.
Як що Вам важливо забезпечити правильне зберігання коліс до нового сезону Продовжити термін служби коліс в зборі за рахунок оптимальних умов зберігання. Як що у Вас немає спеціально відведеного місця для зберігання. Довірте це офіційному дилеру Renault Послуга "Шинний готель – ваш ідеальний вибір⁵
Назад к новостям Следующая новость
Читайте также
Нашли ошибку?
Сообщение об ошибке